NEDEN ALPERAX?

HAKKIMIZDA

Neden Alperax!

Hakkımızda

 40 yıla yaklaşan sektörel tecrübemiz ve yeninden şekillenen yapısı ile 2020 yılında Alperax firmamızı kurarak geniş kapasiteli depolarından gerek demonte gerek toptan profil ve set olarak yeni nesil bioklimatik çatı, cam tavan, pergolanın yanı sıra giyotin, sürme, katlamalı cam sistemleri ile gölge sistemleri kapsamında bilinen tente grupları, dikey ve yatay zip perde ile Türkiye çapında cam ve tente tedarikçi/bayilerine destek vermekteyiz.

Alüminyum Profil

100%

Aksesuar

100%

Zip Perde

100%

Vizyonumuz

 Alperax olarak alüminyum sistem tedariği alanında sahip olduğumuz tecrübeyle başladığımız ticari hayatımızda, genç ve dinamik kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti en uygun maliyetle aktarmak hedeflerimizin başında yer almıştır. Gölge ve Cam sistemlerinde yeni teknolojileri takip etmek, kullanmak ve en verimli çözümler sunarak iş ortaklarımız için artı değerler yaratmak, başlıca hedefimizdir. Sektörde kalıcı olmak ve her müşterimizin kendini özel ve güvende hissettiği bir tedarik anlayışıyla çözüm üreten bir şirket olabilmek için, hızlı büyüme yerine “müşteri odaklı“ olarak kontrollü büyümeyi hedeflemektedir. Sadece ürün gönderimi ile değil bilgi ve teknik ekip desteği ile kuruluşundan da önce kazanılmış olduğu bilgi ve birikimleri müşterilerine kaliteli ve güvenli hizmet olarak yansıtmayı amaç edinmiş ve bu doğrultuda faaliyetini sürdürmektedir.

Misyonumuz

 Tüm müşterilerimize siparişlerini ihtiyaç duyulan teknik bilgi ile kolay ve hızlı ulaşmalarını sağlayarak, etkin ve güvenilir hizmet sunmalarını, iş performanslarını arttırırken maliyetlerini düşürmelerini ve zamandan tasarruf etmelerini sağlama 

Yıllık

Tecrübe

0
Ton

alüminyum

0
ülkeye

ihracat

0
il

tedarik

0